Genel Başkanımız Levent Uslu’dan TBMM Ziyeretleri

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Genel Başkanımız Levent Uslu, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri, Filistin Dostluk Grubu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Hasan Turan ile TBMM Grup Yönetim Kurulu Üyesi, Fas Dostluk Grubu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret etti.

HASAN TURAN: YEREL YÖNETİMLER ÜLKENİN AYNASIDIR!

İlk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri, Filistin Dostluk Grubu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Hasan Turan’ı ziyaret eden Genel Başkanımız Levent Uslu, Hasan Turan’a göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.

“Yerel Yönetimlerde sunulan hizmetler bir ülkenin aynasıdır.” diyen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri Hasan Turan, “Belediye ve Özel İdaresi Memurlarının yetkili ve etkili sendikası BEM-BİR-SEN’in Genel Başkanı Sayın Levent Uslu’ya nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

HALİS DALKILIÇ: ÖNEMLİ BİR GÖREV!

Genel Başkanımız Levent Uslu daha sonra TBMM Grup Yönetim Kurulu Üyesi, Fas Dostluk Grubu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç’ı ziyaret etti. Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir teatisinde bulunuldu.