Bem-Bir-Sen Üyelerine Bedava Denilebilecek Tatil İmkanı

BEM-BİR-SEN’LİLER ANTALYA’DA SÜPER VİLLALARDA

250 TL’YE BİR HAFTA TATİL

YAPABİLECEKLER

Üyelerimiz tarafından yoğun ilgi ve memnuniyet ile karşılanan tatil imkanı sonbahar ve kış aylarında da devam etmektedir.

Bem-Bir-Sen üyeleri, Antalya Kundu’da sıfır apart villalarda bir haftalık tatillerini neredeyse bedavaya yapabilecekler.

Aynı standartlarda başka otel ve apart tatil köylerinde 2000 TL’nin üzerinde bir maliyet getirecek olan 1 haftalık tatil Sendikamız tarafından sübvanse edilerek 250 TL’ye yapılacak.

WOX HOLIDAY Villalarında 2+1 apart dairelerde konaklayacak olan Bem-Bir-Sen üyeleri, 1 haftalık bedel olarak 250 TL ödeyecekler. Tercihlerini 4+1 villalardan yana kullanacak olan üyelerimiz ise yine 1 haftalık tatil bedeli olarak 500 TL’ye tatil yapabilecekler.

Tatil süresince villaların mutfakları aracılığı ile kendi yemeklerini kendileri yapabilecek olan üyelerimiz, eğer isterlerse tesisin yemek imkânlarından da günlük yemek bedeli kişi başı 20 TL ödemek koşuluyla faydalanabilecekler. WOX Holiday villalarında tatil yapmak isteyen Bem-Bir-Sen üyeleri ayrıca otogar ve havaalanındaki transfer hizmetlerinden de 30 TL ödeme yaparak yararlanabilecekler.

TATİL İMKÂNINDAN YARARLANAN ÜYELERİMİZDEN TEŞEKKÜR MESAJLARI

Öte yandan tatil imkânından yararlanan üyelerimiz Sendikamız Genel Merkezini arayarak, mesaj ve fakslarla memnuniyetlerini dile getirdi.

Uygun fiyatlardan yararlanarak ilk defa tatil yaptıklarını belirten kimi üyelerimiz, “Bem-Bir-Sen sayesinde hayatımızda ilk defa tatil yapma imkânı bulduk. Hizmet ve imkânlar çok iyiydi, bir de tatili ucuz olması bizleri çok daha sevindirdi. Başta Genel Başkan Mürsel Turbay ve bu imkânı bizlere sağlayan Sendika Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundular.

“Tatille ilgili haberi ilk okuyunca inanamadım. Sendika Genel Merkezini ve oteli bu tatilin gerçek olup olmadığıyla ilgili birçok kez aradım. Ama otele gidince gerçek olduğunu gördüm. 1 haftalık şahane bir tatil yaptım. Ailem mutlu oldu. Bunu sağlayanlardan Allah razı olsun diyorum”

“Geniş bir ailem vardı. Tatil yapmak biraz masraflı oluyordu ama sendikamız sayesinde uygun fiyatlarla tüm ailem tatil yaptı. Emeği geçenler teşekkür ederim” diyen bir başka üyemiz ve birçok mesaj da sendikamız teşekkür dileklerinde bulunuldu.

Bem-Bir-Sen olarak, sadece ücret odaklı sendikacılık değil, üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda da etkinlikler bu tür kampanyalar yapmaya devam edilecektir.

Mevcut tatil imkânı sonbahar ve kış aylarında da devam edecektir.

Rezervasyonlar için WOX Holiday’den Esat Bey’e 0 507 419 58 25 no’lu telefondan ulaşılabilecek.

Tüm üyelerimize iyi tatiller diliyoruz.

www.woxholiday.com